GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkar 12667285
nr 1266 7285
Kryddburkar
12 delar, Cecile, Colditz. Höjd: 11-20 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:08:24
100 kr
150 kr